SAHUR SOBESİ:)))

saat 23.00 işten yeni geldim... duş aldım ve hemen blogcuyu açtım... ilk olarak bana yorumlarında ya da sadece içlerinden iyi dileklerde bulunan herkese teşekkür ederim... 4 aylık bir aradan sonra çalışmak süper bir duygu:))... dün işin ilk gününde yine aynı saatlerde eve geldim... eşim benim yorgun argın olacağımı ve düştüğüm yerde kalacağımı zannediyormuş ama enerjimin hat safhada olduğunu görünce çok şaşırdı... gerçekten çalışmak insana farklı bir enerji veriyor... sanırım bu da Rabbimin bir lütfu... yoksa hangi evli bayan işkadını olabilirdi ki???
enerji var olmasına ama kafamı toparlayamıyorum bu saat itibariyle... ben en iisi konuyu iyice dağıtmadan asıl mevzuuya geleyim... geçen günlerde sevgili sevil abla beni sobelemişti sahur sofrası hususunda... sözümde durayım ve sobeye cevap vereyim istedim kısacık da olsa...
işte bizim iki kişilik sahur soframız... gerçi benim pek emeğim yok ama yapanların eline sağlık...karşı komşu teyzeden ıspanaklı ve patatesli börek ve kurabiyeler... annemden (kayınvalidemden) çerkes ekmeği(halvane) ve gubate... yanında da çerkes peyniri, domates, salatalık, zeytin ezmesi, bal ve annemin yaptığı üzüm kompostosu:)))


tekrar görüşmek üzere huzurlarınızdan ayrılıyorum...

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !